عمل پروتز سینه

عوامل تاثیرگذار در قیمت پروتز سینه

برای اینکه فرد پس از جراحی یا عمل پروتز سینه احساس راحتی کند.باید نوع پروتز سینه همچون پروتز سینه قطره اشکی و … و برند آن را، با توجه به انتظارات فرد ،بودجه مالی بیمار برای پرداخت قیمت پروتز سینه و تشخیص جراح انتخاب شود.

قیمت پروتز سینه سالینی و سیلیکونی

پروتز های سیلیکونی و سالینی به همراه پروتز سینه قطره اشکی رایج ترین نوع پروتز های سینه به شمار می روند که انتخاب آنها بستگی زیادی به نظر جراح پلاستیک دارد. جراح پلاستیکی که پروتز سینه را در سینه بیمار جای می دهد ، پیش ازعمل، نحوه ی ایجاد برش و اطلاعات لازم را به بیمار می دهد و اینکه محل قرار گرفتن پروتز ،روی عضله ی سینه یا زیر عضله ی آن باشد به شرایط بیمار بستگی دارد که این تشخیص توسط جراح صورت می گیرد. دارا بودن جراح از تجربه و تخصص کافی تاثیر بسیار زیادی در نتیجه ی جراحی می گذارد . و هزینه پروتز سینه از فاکتورهای  مهمی است که  مورد توجه بیماران برای انجام عمل پروتز سینه قرار می گیرد.

هزینه و قیمت پروتز سینه

  • هزینه جراحی و هزینه بیمارستان
  • هزینه بیهوشی
  • هزینه دارو
  • هزینه لباس بعد از عمل
  • هزینه آزمایش و سایر هزینه ها
  • قیمت پروتز سینه

تفاوت ها را نشان دهید

چون عمل پروتز سینه حتما بایستی در بیمارستان یا کلینیک های تخصصی و به وسیله جراح  پلاستیک انجام شود، هزینه بسیار بالایی را می طلبد چون هزینه جراحان بسیار بالاست  و بنابراین می توان گفت قیمت پروتز سینه به عوامل مختلفی همچون انتخاب جراح متخصص ، نوع پروتز سینه همچون پروتز سینه قطره اشکی ، سایز پروتز سینه، کشور سازنده ی پروتز ، هزینه بیمارستان یا کلینیک ، هزینه ماموگرافی و سونوگرافی ، قیمت داروها و گن برای بعد از عمل  بستگی دارد.

پروتز سینه

قیمت پروتز سینه منتور

هنگام تخمین هزینه پروتز سینه  و هزینه عمل و جراحی زیبایی سینه باید به تمامی موارد بالا توجه داشته باشید. بیمار باید از پزشک جراح خود مستقیماً درباره سایر هزینه هایی که ممکن است وجود داشته باشد بپرسد. از آنجایی که هیچ هزینه ثابت و یکسانی برای هیچ یک از موارد بالا وجود ندارد، بهتر است از چند کلینیک مطرح تخصصی جراحی زیبایی و چند پزشک جراح متخصص همچون دکتر علی اکبر مروتی درباره تخمین هزینه‌های کلی انجام عمل پروتز سینه و سایر هزینه های مرتبط مثل هزینه پروتز سینه ،پرس و جو نمایید.

دستمزد یک جراح پروتز سینه ممکن است بنا به عوامل مختلفی نظیر تجربه و مهارت پزشک، متفاوت باشد. همچنین شهر انجام عمل پروتز سینه نیز به دلیل میزان تقاضای انجام عمل در هر شهر، بر هزینه عمل پروتز سینه و هزینه پروتز سینه  به صورت تقریبی تأثیر می گذارد.

هزینه های مرتبط با عمل جراحی بزرگ کردن سینه چیست؟

اگر قصد انجام عمل بزرگ کردن سینه را دارید، احتمالاً مایلید بدانید که این عمل چقدر برای شما هزینه خواهد داشت و هزینه پروتز سینه چقدر خواهد شد. هزینه عمل پروتز سینه بسیار متفاوت است. عواملی که بر هزینه جراحی بزرگ کردن سینه تأثیر می گذارد شامل موارد زیر است:

هزینه عمل پروتز سینه

  • محل زندگی
  • هزینه های مرتبط با عمل (مانند هزینه بیهوشی)
  • دستمزد پزشک جراح
  • قیمت پروتز سینه

تخمین قیمت پروتز سینه به انواع پروتز سینه که می تواند سیلیکونی یا آب نمکی باشد بستگی دارد. یک نکته مهم که باید در نظر بگیرید، احساس و ظاهر شما پس از انجام عمل پروتز سینه همچون پروتز سینه قطره اشکی است. باید در نظر داشته باشید که آیا بیشتر به دنبال ظاهری طبیعی هستید یا اینکه می خواهید از ماده ای استفاده کنید که نرم تر است اما ترکیبات مایعی دارد که شبیه ماده تشکیل دهنده قسمت اعظم بدن شما است؟بنابراین هم نوع پروتز سینه و هم هزینه پروتز سینه در انتخاب پروتز سینه تاثیر می گذارد.

پروتز سینه آب نمکی

پروتزهای آب نمکی بسیار مقرون به صرفه تر هستند، زیرا با محلول آب نمک، به عنوان محلولی مشابه مایعات موجود در بدن، تشکیل شده اند، اما این پروتزها، سفتی کمتری دارند. این پروتزها در هنگام انجام عمل جراحی بزرگ کردن سینه توسط پزشک جراح تزریق می شوند.هزینه پروتز سینه آب نمکی از قیمت پروتز های دیگر سینه متفاوت است.

پروتز سینه سیلیکونی

هزینه یک جراحی پروتز سینه سیلیکونی بیشتر است ، زیرا این پروتزها از ژل های چسبناکی تشکیل شده اند که باعث می شوند ظاهر طبیعی تری که بیشتر شبیه به بافت های طبیعی سینه است به وجود آید

این جراحی پروتز سینه به صورت آماده و تست شده در بازار موجود است و توسط پزشک جراح برای پر کردن حجم سینه به کار می رود.و کسانی می توانند این نوع پروتز را انتخاب کنند که هزینه پروتز سینه خیلی برایشان مهم نیست.

توصیه می کنم از مقاله پیکر تراشی و جراحی شکم نیز بازدید فرمایید.

 

دکتر علی اکبر مروتی