بلفاروپلاستی چیست؟

خانه بلفاروپلاستی
بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی چیست؟

در میان اعضای صورت، چشم ها نقش بسیار مهم و اساسی را در بیان عواطف و حالات مختلف ایفا می کند و در گام نخست ؛ اولین و اصلی ترین عضو در برقراریِ ارتباط قوی و پایدار است.
یکی از علتهای اصلی افتادگی پلک، نازک بودن پوست آن است.

متاسفانه چشم ها و پلک ها زودتر از سایر اجزای بدن، علائم پیری را نشان می دهند. به دلیل همین حساسیت، هر روز افراد بسیاری با استفاده از جراحی زیبایی پلک چشم، اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده و از زندگی خود لذت بیشتری می برند!
عمل بلفاروپلاستی منظره چشم را هشت تا ده سال جوانتر می کند

عمل بلفاروپلاستی یا عمل زیبایی پلک چیست؟

در پاسخ به سوال بلفاروپلاستی چیست باید گفت بلفاروپلاستی ، عمل زیبایی پلک است. این عمل به جهت اصلاح افتادگی پلک که در اثر بیماری یا بالا رفتن سن ایجادشده، انجام می‌شود. در این حالت عضلات و ماهیچه‌های اطراف چشم آویزان می‌شوند، گاهی حالت ابروها نیز افتاده شده و پوست پلک میدان دید را کم می‌کند. در این عمل، با برداشتن عضلات اضافی، پوست و چربی، جوانی را به چشمان بازگردانده و درعین‌حال وسعت زاویه دید را به حالت اولیه گسترش می‌دهند. نتیجه این عمل درصورتی‌که توسط بهترین جراح پلک انجام شود، می‌تواند سال‌های سال دوام بیاورد و یا حتی مادام‌العمر باقی بماند. با این توصیفات بهتر است قبل از عمل زیبایی پلک، تحقیقات کامل و جامعی انجام دهید تا بهترین جراح پلک را جهت این کار انتخاب نمایید.

مراقبتهای بعد از عمل
جراحی ماموپلاستی

پیروی از دستور پزشک ، کلید موفقیت جراحی است. مهم است که برش‌های جراحی در زمان التیام، در معرض نیروی بیش از حد، خراش و یا حرکت قرار نگیرند.

پزشک شما به شما دستورالعمل‌های خاصی در مورد نحوه مراقبت از خودتان و به حداقل رساندن خطرات جراحی کاهش پستان به شما خواهد داد

هزینه پروتز سینه

برای اینکه فرد پس از عمل پروتز سینه احساس راحتی کند ،باید نوع پروتز سینه و برند آن را، با توجه به انتظارات فرد ،بودجه مالی بیمار برای پرداخت قیمت پروتز سینه و تشخیص جراح انتخاب شود.

پروتز های سیلیکونی و سالینی رایج ترین نوع پروتز های سینه به شمار می روند که انتخاب آنها بستگی زیادی به نظر جراح پلاستیک دارد.

مزایای عمل بلفاروپلاستی یا عمل زیبایی پلک:

  • بالا رفتن اعتماد به نفس
  • افزایش وسعت میدان دید جانبی
  • ماندگاری طولانی مدت اثرات این جراحی
  • جوان سازی چشم و رُخ پیرامون آن

ساعات کاری

دوشنبه ها 15.00 – 21.00
چهارشنبه 15.00 – 21.00

تماس سریع

  • Address ایران- تهران
  • Phone 09045195026

انواع روش های عمل بلفاروپلاستی یا عمل زیبایی پلک چگونه انجام می پذیرد ؟

بلفاروپلاستی برای پلک ها به شیوه های متفاوت انجام می شود

جراحی پلک فوقانی

روش کار در عمل بلفاروپلاستی به اینصورت است که یک برش موازی چین های طبیعی پلک بالا می زنند به وسیله این برش یک تیکه هلالی شکل از پوست و چربی های اضافی و عضلات زیر پوستی از طریق تیغ جراحی یا کوتر جدا می کنند و همچنین افتادگی پلک نیز با نخ های قابل جذب در این مرحله برطرف می شود و در مرحله آخر برش ایجاد شده روی پوست پلک با استفاده از بخیه های ظریف دوخته می شود با این عمل افتادگی پلک بالایی و علایم پیری پوست ناشی از افزایش سن برطرف می شود با برداشتن چربی ها و پوست های اضافی چشم های شما زیبایی اولیه و میدان دید سابق خود را به دست می رود در حین جراحی پلک بالا می توان ابروها را نیز بالا کشید و این دو کار را توامان انجام دادعمل بلفاروپلاستی منظره چشم را هشت تا ده سال جوانتر می کند

جراحی پلک تحتانی

در مواردی که افراد دارای پف زیر چشم هستند از عمل جراحی تحتانی برای خارج کردن کیسه های چربی موجود در زیر چشم استفاده می کنند.روش کار در این شیوه به این صورت است که یک برش در پایین مژه پایینی موازی با چین های طبیعی پلک زده می شود و چربی های اضافه خارج می شوند اگر فرد دارای پوست اضافی نیز باشد با یک برش هلالی کوچک آن را برطرف می کنند و جای برش را با نخ های نازک ، بخیه می کنند نکته قابل توجه اینست که استفاده از کوتر به جای تیغ جراحی در این عمل مزیت و برتری دارد چرا که باعث بسته شدن عروق خونریزی در حین عمل جراحی می شود و خطرات پس از عمل را کاهش می دهد

جراحی پف پلک

برخی از افراد بنا بر دلایل مادرزادی دچار این مشکل هستند. به عنوان مثال افرادی که در چین و ژاپن هستند بیشتر با این مشکل مواجه هستند. با مرور زمان این مشکل پر رنگ تر شده و دیدن را برای فرد سخت تر می کند.