لیپوماتیک با پال

لیپوساکشن با دستگاه پال

لیپوساکشن

لیپوماتیک با پال چیست؟ شاید برای شما هم پیش آمده باشد در صورت رعایت رژیم غذایی و انجام ورزش، همچنان چربی موضعی داشته باشید. این چربی ها می توانند به مرور زمان ایجاد شوند و یا به صورت ارثی در بدن شما وجود داشته باشند. اما راه حل هایی برای پیکرتراشی آن وجود دارد که با پیشرفت تکنولوژی هر روزه روش های جدیدی به آن اضافه می شود . لیپوماتیک و لیپوساکشن از جمله مواردی است که توانسته در حوزه پیکرتراشی با موفقیت ظاهر شود.

این روش ها می توانند در نواحی مختلف بدن مورد استفاده قرار گیرند از جمله در ران ها، باسن، شکم و پهلو، کمر، بازوها و … که معمولا بیشترین انباشت چربی ها را شامل می شود.

برای اطلاع از مراقبت های بعد از جراحی های کاهشی می توانید مقاله ی مراقبتهای بعد از عمل جراحی ماموپلاستی را مطالعه نمائید.

لیپوساکشن با دستگاه پال

در این روش که با استفاده از دستگاه پال انجام می شود . چربی زدایی توسط یک کانول صورت می گیرد. به طوری که با عقب و جلو رفتن کانول در کانال چربی ها، چربی اضافه خارج می گردد. به خاطر حساس بودن این روش، انجام آن به تخصص و دانش خاصی نیاز دارد که حتما باید توسط فوق تخصص جراح پلاستیک انجام شود، آشنایی بهترین جراح لیپوماتیک در تهران، جناب دکتر مروتی و رزرو وقت با ما تماس بگیرید.

استفاده از دستگاه پال مشکلاتی که در زدودن چربی ها وجود دارد را حل نموده است و این کار دقیق تر و بهتر صورت می پذیرد. و این به خاطر لرزشی است که دستگاه ایجاد می کند و باعث شکسته شدن چربی ها می شود. معمولا در روش های دیگر نمی توان به طور کامل چربی های اضافی را خارج نمود.

روش انجام این نوع چربی زدایی باعث می شود متخصص بتواند در زمان کوتاه مقدار چربی بیشتری از بدن خارج کند.

مزایای استفاده از دستگاه پال

استفاده از این روش مزایای زیادی دارد که در ادامه به بخشی از آن می پردازیم.

  • در این روش حدود 30 درصد چربی بیشتر از روش های دیگر از بدن خارج می شود.
  • نسبت به روش های دیگر عوارض بسیار کمی دارد.
  • در زمان کم می توان چربی قابل توجهی از بدن خارج کرد.
  • دقت انجام در این روش بسیار بالا است.
  • این روش باعث می شود بخش هایی از بدن که در لیپوساکشن به سختی قابل انجام است با سهولت بیشتری انجام شود.

مناسب ترین جراحی لاغری برای هر فرد کدام روش است؟

شاید با مطالعه مزایای لیپوماتیک با پال بسیاری از افراد تمایل داشته باشند، این روش لاغری را انتخاب کنند. اما انتخاب روش لاغری تا حدی به انتخاب افراد است و سایر عوامل نیز در انتخاب بهترین روش لاغری برای هر فرد موثر است.

جراحی لاغری تنها بر اساس BMI انتخاب نمی شود و این عمل به فاکتورهای دیگری مانند بیماری های زمینه ای، نوع تغذیه و… بستگی دارد. برای مثال کسی که رفلاکس معده دارد، نمی تواند جراحی اسلیو انجام دهد، یا کسی که در خانواده خود سابقه سرطان معده دارند، جراحی بای پس نباید انجام دهند.

کلام آخر

بهره گیری از دستگاه پال می تواند یک انتخاب مناسب برای لاغری و تناسب اندام باشد. اما نکته قابل توجه این است که تخصص و دانش پزشک نیز در نتیجه می تواند تاثیر گذار باشد پس توصیه میگردد برای لیپوماتیک با پال در تعیین جراح پلاستیک خود دقت لازم را داشته باشید .

دکتر علی اکبر مروتی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبائی می باشند. ایشان با علم و تجربه وافر و با انجام تعداد بیشماری (حدودِ بیش از ۱۰۰۰۰ جراحیِ موفق) جراحی زیبایی و پلاستیک از جمله پزشکان مسلط و سرشناس در این مقوله می باشند.

 

کلینیک دکتر مروتی

مروتی